Helaas ontkomen wij door nieuwe wetgeving omtrent privacy niet aan het tonen van deze 'cookie-melding'. Wij gebruiken functionele cookies die noodzakelijk zijn voor het goed functioneren van deze site. Daarnaast gebruiken we ook analytische cookies door Google Analytics zodat er gegevens over het surfgedrag worden verzameld. Deze gegevens zijn anoniem.

Relatiebeheerder/accountant

Ben jij iemand die graag naast de ondernemer gaat zitten en hem voorziet van advies, breng jij graag je kennis en ervaring over op de assistent accountants/collega’s en beschik je over voldoende ervaring in het vak. Dan zijn wij, Valkering De Graaf Accountants, op zoek naar jou! Wij zijn gevestigd in Limmen, onder de rook van Alkmaar, en zijn wegens uitbreiding van ons team op zoek naar een relatiebeheerder/Accountant. Ons team bestaat uit 20 werknemers waarin iedereen voor elkaar klaar staat en plezier in het werk heeft. Persoonlijke ontwikkeling vinden wij erg belangrijk dus stimuleren wij alle werknemers om zich te blijven ontwikkelen middels interne en externe cursussen.

Organisatie
Cijfers zijn belangrijk. Ze weerspiegelen het bedrijf. Maar eigenlijk moeten onze klanten zich als ondernemer concentreren op de business en de cijfers aan ons kunnen overlaten. Wij werken voornamelijk voor bedrijven in het midden- en kleinbedrijf. Van horeca-exploitanten tot aannemers, van garagebedrijven tot tussenpersonen, van zzp’ers tot groothandel. En dat voornamelijk in Noord-Holland. Als gevolg van onze persoonlijke aanpak kennen we onze klanten goed en kunnen we vlot reageren. Wij staan voor direct advies en een eerlijk klankbord voor de ideeën en plannen van onze relaties. Zij kunnen dan ook rekenen op een snelle reactie en adequaat advies.

Functie
Voorop staat het optimaal bedienen van onze klanten met hun jaarstukken en aangiften. Maar natuurlijk ook het adviseren van onze klanten met:

 • Fiscale vraagstukken Investeren en andere bedrijfseconomische aangelegenheden
 • Maken van prognoses, begrotingen en budgetten
 • Financieren van de onderneming
 • Doelmatig inrichten en automatiseren van administratie en de administratieve organisatie
 • Opstellen van tussentijdse cijfers en rapportering daarover
 • Samenstellen van de jaarrekening
 • Verzorgen van fiscale aangiften en fiscale advisering
 • Investeren en andere bedrijfseconomische aangelegenheden
 • Waarderen van aandelen c.q. onderneming (bijvoorbeeld in verband met aan- en verkoop, of bedrijfsopvolging)
 • Daarnaast ben je als accountant betrokken bij het continu verbeteren van de vaktechniek binnen onze organisatie

Functie-eisen

Je bent accountant Je hebt twee tot vijf jaar relevante werkervaring als AA/RA Je bent analytisch ingesteld Je bent ook een teamplayer Je kunt zelfstandig werken

Aanbod

 • Een marktconform salaris
 • Flexibele werktijden
 • Bij ons is overwerken niet vanzelfsprekend. Wij gaan voor een goede balans tussen werk en privé
 • Een passende reiskosten vergoeding
 • 27 vakantiedagen
 • Een pensioenregeling
 • Wij investeren graag in ons personeel en denken in mogelijkheden. Studies worden aangemoedigd, betaald en gefaciliteerd!
 • Er is ruimte voor ontplooiing en (persoonlijke) groei

Naast de prettige werksfeer en carrièremogelijkheden binnen Valkering De Graaf Accountants zijn er meer argumenten om bij ons te komen werken. Zo ligt Limmen op een aardige afstand van de randstad. Als je in de buurt woont ontloop je dus in elk geval de dagelijkse files. Los daarvan kun je rekenen op een passende reiskostenvergoeding. En uiteraard op een passende beloning, pensioenopbouw en vergoeding van studiekosten.

Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..