De medewerkers van Valkering de Graaf Accountants staan voor u klaar!

(klik op de foto's om een rechtstreekse mail te sturen).

  • Piet Valkering Accountant - Directeur

    pvalkering@valgra.nl

  • Jan de Graaf Accountant - Directeur

    jdegraaf@valgra.nl

  • Nico Bult Accountant

    nbult@valgra.nl

  • Moniek de Groot Accountant

    mdegroot@valgra.nl

  • Rene Hes Accountant

    rhes@valgra.nl

  • Trudy Bergsma Assistent-accountant

    tbergsma@valgra.nl

  • Miranda Valkering Assistent-accountant

    mvalkering@valgra.nl

  • Stefan Renckens Assistent-accountant

    srenckens@valgra.nl

  • Suzanne Hes-Valkering Assistent-accountant
    svalkering@valgra.nl
  • Kiki Jonker-van ’t Hag Loonadministratie

    kvanthag@valgra.nl

  • Coen Luttikhuizen Loonadministratie

    salaris@valgra.nl

  • Peter Valkering Assistent-accountant
    peter.valkering@valgra.nl
  • Bart Wamelink Assistent-accountant
    b.wamelink@valgra.nl
  • Jose Valkering Administratie

    jvalkering@valgra.nl

  • Petra Adrichem Administratie

    padrichem@valgra.nl

  • Miranda Krom Administratie

    mkrom@valgra.nl

  • Femke Borst Secretaresse/administratie
    f.borst@valgra.nl
  • Luke Pouw Assistent-accountant
    l.pouw@valgra.nl
  • Tom Verdwaald Assistent-accountant
    t.verdwaald@valgra.nl