Helaas ontkomen wij door nieuwe wetgeving omtrent privacy niet aan het tonen van deze 'cookie-melding'. Wij gebruiken functionele cookies die noodzakelijk zijn voor het goed functioneren van deze site. Daarnaast gebruiken we ook analytische cookies door Google Analytics zodat er gegevens over het surfgedrag worden verzameld. Deze gegevens zijn anoniem.

De medewerkers van Valkering de Graaf Accountants staan voor u klaar!

(klik op de foto's om een rechtstreekse mail te sturen).

  • Piet Valkering Accountant - Directeur

    pvalkering@valgra.nl

  • Jan de Graaf Accountant - Directeur

    jdegraaf@valgra.nl

  • Rene Hes Accountant - Directeur

    rhes@valgra.nl

  • Nico Bult Accountant

    nbult@valgra.nl

  • Moniek de Groot Accountant

    mdegroot@valgra.nl

  • Trudy Bergsma Assistent-accountant

    tbergsma@valgra.nl

  • Miranda Valkering Assistent-accountant

    mvalkering@valgra.nl

  • Stefan Renckens Assistent-accountant

    srenckens@valgra.nl

  • Luke Pouw Assistent-accountant
    l.pouw@valgra.nl
  • Peter Valkering Assistent-accountant
    peter.valkering@valgra.nl
  • Suzanne Hes-Valkering Assistent-accountant
    svalkering@valgra.nl
  • Bart Wamelink Assistent-accountant
    b.wamelink@valgra.nl
  • Tom Verdwaald Assistent-accountant
    t.verdwaald@valgra.nl
  • Daniel Jonk Assistent-accountant
    d.jonk@valgra.nl
  • Kiki Jonker-van ’t Hag Loonadministratie

    kvanthag@valgra.nl

  • Coen Luttikhuizen Loonadministratie

    salaris@valgra.nl

  • Jose Valkering Administratie

    jvalkering@valgra.nl

  • Petra Adrichem Administratie

    padrichem@valgra.nl

  • Miranda Krom Administratie

    mkrom@valgra.nl

  • Femke Borst Secretaresse/administratie
    f.borst@valgra.nl